Güncel
Yükleniyor...
Dxomark, telefonların kameralarını teste sokarak performanslarını inceliyor. Onlara belirli kriterlere göre puan vererek en iyisi belirleniyor. Teste giren son telefonlardan birisi de Galaxy Note 10+ 5G modeli. Yeni tanıtılan cihazın kamera performansı nasıl bir bakalım.


Galaxy Note 10+ kamerası nasıl?

Bir çok kişi telefon seçimi yaparken kamerasını kriter almaktadır. Galaxy Note 10 almak için kamerasına bakanlar dxomark puanını beğenecek.
Genel kategoride Note 10 arka kamerası  113 puan alarak lider oldu. Eski lider 112 puanla Huawei P30 du. Genel değil de sadece fotoğraf performansına bakacak olursak P30 hala lider.

Ön kamerada en iyi Note 10 Plus

Öz çekim yapacak olanlar için ön kamera olmazsa olmazlardan bir çok kişi arka kamera olmasa da olur diyor. Galaxy Note 10 Plus ön kamera konusunda lider. Önceki lider ise Zenfone 6 idi şimdi kamerası en İyi telefon denildiğinde aklınıza sadece Samsung Galaxy Note 10 Plus gelecek.
dxomark
dxomark

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

1 yorum

  1. Kendi Sahsım Adına Oppo Realmi Kullanıyorum ve Kamerası ve Çekimi bir harika

    YanıtlaSil