Güncel
Yükleniyor...


Kadınlar erkeklerin hoşlandığı davranışları merak eder ve onları öğrenmek ister demek mümkündür. Erkekler ilişkide hangi davranışlardan etkilenir diye merak ediyorsanız, bu şu şekilde sıralanabilir:


Yardım Sever Olmanız
 
Erkekler yardım sever kadınlardan fazlaca etkilenir. Sevdiği kadının düşünceli ve yardım sever olduğunu görmek erkek arkadaşınızı gururlandırır ve bu davranışınızdan hoşnut olurlar.


Çocuklar İle Anlaşmanız
 
İlişkide erkekleri etkileyen unsurlardan biri de çocuklar ile anlaşmak vardır. Çünkü, çocuklar ile anlaşan kadın ilerde iyi bir anne olacağını gösterir. Böylelikle de erkekler bu tarz kadınlardan fazlasıyla etkilenir demek oldukça mümkündür.


Sürekli Haberdar Etmeniz
 
Erkekler kıskanç oldukları için fazlasıyla meraklı olurlar. Bu sebeple de partnerinizi yapacaklarınızdan haberdar etmeniz oldukça etkileyecektir. Erkeklerin kendilerini her zaman önemli hissetmesini sağlamak sizden daha çok hoşlanacağı anlamına gelmektedir.


Partnerinizin Sevdiği Yemekleri Yapmak
 
Bilindiği üzere erkekler yemek yemeyi çok severler. Bu sebeple de partnerinizin gözüne girmek için ona sevdiği yemekleri yapabilirsiniz. Böylece erkek arkadaşınızın kalbini çalabilirsiniz.


Anlayışlı Olmanız
 
Bazı durumlarda partnerinize anlayışlı davranmanız oldukça hoşuna gidecektir ve sizden daha da hoşlanmaya başlayacaktır.


Beklenmedik Sürprizler Yapmanız
 
Beklenmedik bir anda birden bire yaptığınız sürprizler erkek arkadaşınızda size karşı haz uyandıracaktır. Erkekler beklenmedik süprizlerden oldukça hoşlanacaktır demek mümkündür.


Hastalandığında İlgilenmeniz
 
Erkeklerin hoşuna giden bir diğer durum ise hastalandığında onunla ilgilenmenizdir. Eğer erkek arkadaşınızın hoşuna gidecek davranışlar da bulunmak istiyorsanız, hasta olduğu zaman mümkün olduğunca ilgilenmeniz olacaktır. Çünkü, erkekler de kadınlar kadar ilgiden hoşlanırlar.


Her Konuda Destek Olmanız
 
Erkekler için en önemli şey sevdiği kadının kendine destek olmasıdır. Eğer her konuda erkek arkadaşınıza destek olursanız bu durum oldukça hoşlarına gidecektir demek mümkündür. Kadınları mutlu etmekten daha kolaydır bir erkeği mutlu etmek. Erkekler ilişki de daha düz ve detaysız olan taraftır. Fakat kadınlar da görmek istediği davranışlar vardır. Bunların bir tanesi de her konuda ona destek olup dinlemenizdir. İhtiyaç duydukları her anda erkek arkadaşınızın yanında olup onu mutlu edebilirsiniz.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: