Reklam
Bileceksin

İnstagram Keşfete Nasıl Çıkılır?

Reklam
İnstagram keşfete çıkmak gönderilerinizin daha büyük bir kitleye erişmesini sağlayacaktır. Sizlerinde keşfete çıkabilmez için bu gönderiyi gönderiyi yayınlıyoruz. Aşağıdaki adımları uygulayarak İnstagram’ da keşfete çıkma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.İlk olarak gönderilerinizin ilk 1 saat içerisindeki etkileşimi çok önemlidir. İlk 1 saat içerisinde aldığı beğeni, yorum, paylaşım ve kaydetme sayısı keşfete çıkma olasalığını arttırmaktadır. Ne kadar çok beğeni, yorum ve kaydedilme alırsanız o kadar hızlı keşfete çıkabilirsiniz.

Gönderinize konum, filtre, etiket (hastag) eklemeniz de önemlidir. Konum ekleyerek gönderinizin daha fazla kişiye erişmesini sağlayabilirsiniz.

Etiket (hastag) ekleyerek de gönderilerinizin daha fazla kişiye erişmesini sağlayabilirsiniz. Doğru hastagleri eklemeniz önemlidir. Gereksiz hastag eklemekten kaçının! (Örnek: PUBG ile ilgili bir gönderiye Fortnite etiketi eklenmemelidir.)

Uygun filtreler seçerek takipçilerinizden gelen beğeni ve yorum sayılarını arttırabilirsiniz.

Reklam

Aktiflik önemlidir. Düzenli olarak gönderi paylaştığınızda İnstagram sizi daha da öne çıkartıcaktır.

Beğeni hilesi kullanmayın! Kullandığınızda İnstagram bunu anlayabilir, gönderinizi öne çıkartmayabilir. Hatta hesabınızın kapanma ihtimali bile vardır.

Dikkat: Bu dediklerimi devamlı uygularsanız keşfete çıkma ihtimaliniz artacaktır. İnstagram yeni bir hesabı keşfete çıkartmaktansa eski ve sürekli içerik üreten bir sayfayı keşfete çıkartıcaktır diye düşünüyorum.

Tabiki de bunları yaptığınız halde keşfete çıkamama ihtimaliniz de bulunmaktadır.

Bu yayınımda size İnstagram’ da keşfete çıkma taktiklerini gösterdim bunları uygulayarak keşfete çıkma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Unutmayın ki bunları yaptığınız halde keşfete çıkamama ihtimalıniz vardır. Siz kolay kolay vezgeçmeyin yeterli olucaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu