Güncel
Yükleniyor...
Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp kendini güncellemeye ve yenilemeye devam ediyor. Whatsapp'a gelecek güncellemeleri araştıran ve paylaşan WaBetaInfo kullanıcısı Whatsapp için yeni bir güncellemeden söz etti. Bu güncellemeye göre artık whatsapp temalarınızı değiştirebileceksiniz.

whatsapp tema değiştirme güncellemesi

Whatsapp Tema Değiştirme


Bu Whatsapp takipçisine göre uygulamaya yakın zaman içinde tema değiştirme özelliği gelecek. Kişi bu yeni özellikleri beta versiyonunda ya da beta versiyonu kodlarında buluyor. Kimse farketmeden önce ortaya çıkarıyor. Ya da Whatsapp’ın içinden bilgi alıyor. Bilemiyoruz.

Tema değiştirme konusuyla ilgili şimdilik çok fazla detay yok. Whatsapp’ını özelleştirmek için şimdilik mesajın arka planını değiştirme imkanımız var. Kodlarıyla oynanmış Whatsapp PLus ve benzeri güvenli olmayan uygulamalarda değişik stiller görmek mümkün. Yakın zaman içinde Whatsapp, bunu resmi olarak yapabilir.

Eğer bu özellik gelirse, nasıl insanlar emoji yapabiliyorsa kendi temalarını da yapabilecektir. Bakalım Whatsapp tema değiştirme özelliği ne zaman gelecek?

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: