Güncel
Yükleniyor...
İnternette boşa vakit geçirmek yerine bir yandan oyun oynayıp bir yandan da para kazanmanız mümkün. Para kazandıran çevrimiçi oyun siteleri sayesinde oyun oynayarak para kazanabileceksiniz.

Para Kazandıran En İyi Online Oyun Siteleri


Para Kazandıran En İyi Online Oyun Siteleri


 Para kazanmak için çevrimiçi oyunlar oynamanıza izin verecek web siteleri ve mobil uygulamalar var. Turnuvalar kazanmak, belirli bir puan kazanmak, oyunda büyük bir olaya ulaşmak vb. oyunun para kazanmasına izin verecektir. Bunlar, oyun oynayarak gerçek para kazanmanızı sağlayan ilk dört web sitesidir. İşte para kazandıran oyun siteleri;

InboxDollars


En sevdiğiniz oyunları çevrimiçi oynamanız için ödeme alan Inbox Dollars, en sevdiğiniz oyunları herhangi bir yatırım yapmadan çevrimiçi oynamak için gerçek para kazanmanızı sağlar. Beğendiğiniz oyunları oynamanın keyfini çıkarın ve tamamen ücretsiz olarak ödeme alın. Gelen kutusu dolarları, Bejeweled, Super Plinko, Scrabble vb. gibi yeni moda oyunlarına Satranç, Solitaire, Hearts gibi tüm zamanların klasik oyunlarını sunar. Ödemenizi kazanmak oynadığınız oyuna ve kazandığınız puanlara bağlıdır. Oyunda farklı kilometre taşlarına ulaşmak oyundaki puanlarınızı ve puanlarınızı geliştirir. Daha fazla puan daha fazla ödeme alırsınız.

Riddlebook


Riddlebook, bir dizi farklı ilginç oyundan oluşan bir çevrimiçi oyun web sitesidir. Bir dizi bulmaca, yetenekli oyunlar ve farklı bir hazine avı oyunlarını içeren çok sayıda heyecan verici oyun var. Oyunlar heyecan verici temalara dayanıyor. Fantezi, trivia, iş, kurgu vb. “Mia & the Mystery World”; “Brand Trivia”; “The German Gold Train”; “Arabian Desert Safari”; “Treasures of Pirates”; “Alibaba’s Treasure” ve daha pek çok heyecan verici oyun!

Swagbucks


Swagbucks platformuna girerek iyi para kazanabilirsiniz. Swagbucks ile gerçek para kazanabileceğiniz çeşitli seçenekler sunar. Videoları izlemek, çevrimiçi alışveriş yapmak, çevrimiçi anketler, oyun oynamak vb. Swagbucks tarafından sunulmaktadır. Swagbucks oyunları Swagbucks alanında en popüler olanıdır, bejeweled, Tetris, Deal veya NO Deal gibi video oyunlarına kullanıcı tarafından erişilebilir. Ayrıca Swagbucks tarafından oluşturulan Swagbucks belleği, Swag Jump ve Swagasurus koşusu gibi oyunlar da var. Farklı oyunlar oynayarak daha fazla puan alarak puan kazanacaksınız ve bu puanlar gerçek paraya dönüştürülebilir.

Secondlife


Sanal bir dünyada yeniden yaşayabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir oyun için uygun isim. Second life, bir avatar oluşturabileceğiniz ve oyunu ücretsiz oynayabileceğiniz bir 3D sanal oyundur. Second life size eksiksiz bir AR oyun deneyimi sunar. Avatar, sanal mülk satın alıp satabilir ve ikinci hayat pazarından gerçek paraya dönüştürülebilen sanal para kazanabilir. Kazandığınız oyun içi parayı gerçek para ile takas edilebilirsiniz. Dükkan kurarak veya gayrimenkul gibi farklı şeyler alıp satarak, alan kiralayarak ve sanal mülkler satarak para kazanabilirsiniz. Sadece avatarınızı yaratmalı ve oyunu istediğiniz gibi oynamalısınız.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

1 yorum

  1. Sanırım ilerde herkes bu şekilde para kazanmaya çalışacak, para kazanma şekli değişse de dünyadaki insanların mal sahipleri ve kiracılara olarak iki ayrılmış olması hiç değişmeyecek.

    YanıtlaSil