Reklam
Bileceksin

İlk Görüşte Erkekleri Etkilemenin Yolları

Reklam
Bir bayan, erkek yönünden yeniden çıkarılmayı, gizli beğeniler yaşamayı, erkeğinin isteğini belli etmesini, sevgi ve şefkat göstermesini, sarıp sarmalamasını, davranışının itimat ve ümit vermesini ister fakat bu isteklerin erkekte dahi olma ihtimalini düşünmez. Erkeğini her daim arzulu ve hazır olarak görmek ister. Oysa erkekler dahi etten kemikten yapılmıştır ve aynı kadınlar gibi ara sıra dahi olsa yeniden çıkarılmak isterler.

Erkekleri Etkilemenin ve Baştan Çıkarmanın Yolları

Erkekleri Etkilemenin ve Baştan Çıkarmanın Yolları

 Çağlar boyu bayan erkeği, erkek kadını nasıl yeniden çıkarabileceğini düşünmüştür. Kadın ve erkek fazlası vakit yeniden çıkarma yolları üstünde çalışmalar yapmış, komplike kuramlar oluşturmuş ve onu programa çalışmıştır. Aslında insaniyet tarih bize birbirlerini aklını çelmek amacıyla çok komplike şeylere gereksinimimizin olmadığını göstermiştir.

İlk Görüşte Erkekleri Etkilemenin Yolları

 Bir erkeği etkilemenin pek çok yolu var fakat mühim olan sürekliliği sağlamak. Beğendiğiniz erkeği etkilemek amacıyla size birkaç sır verebiliriz.

Bunun amacıyla ilk olarak kadınlar erkeklere karşı azıcık kötü olmalı, erkeğe yitirme korkusunu tattırmalı, azıcık deli olmalı, kuralları çiğnemeli, yatakta sert olmalı ve fantezilerini paylaşmalıdır. Bir erkeğin bilinçdışına seslenme edebilmenin diğer yolları dahi vardır, bunları sıralayacak olursak;

Sevgi Saygı ve İtimat

Bir erkeği yeniden çıkarmanın yolu ona iltimat etmek, sevmek ve saygı duymaktır. Erkekler kendinden korkan değil, kendilerine güvenen, seven ve saygı duyan kadınlardan hoşlanırlar. Bu süreçlerin evvela yeniden çıkaracak kişide olması gerçekte yeniden çıkarmanın esasını oluşturur. Çünkü ilişkilerde her bireyin aradığı gerçekte bunlardır. Bir bayan bunlara sahip olduğunda karşısındaki erkeğe “bu aradığın 3 zarafet bende mevcut” mesajını kolayca verebilir ve erkeği kendine çekebilmesi kolaylaşır.

Reklam

Öz Bakım

Erkekler kendine bakmasını bilen ve dış görünüşüne ehemmiyet veren kadınlardan çok etkilenirler. Güzel bir makyaj, ellerin bakımlı olması ve saçların göze hoş gelen bir görünüşe sahip olması erkeği tesir etmek amacıyla yeterli olacaktır. Bir erkek, hoş ve bakımlı bir kadından gözlerini almakta zorlanır, ona bakarken onu arzular. Yeni duş almış, hoş kokan, kendine yakışanı giyinen, yüksek topuklu ve parmakları meydanda bırakacak ayakkabıları ve seksi kıyafetleri tercih eden, pak, itinalı ve bakımlı olanher bayan dikkat çekicidir. Ancak tahmin edildiğinin tersine erkeği aklını çelmek amacıyla seksi kıyafetler giyinmenin yetmeyeceği uygulanan araştırmalarla meydana konulmuştur. Bazen üzerinizdeki bir kot bir tişört dahi yeniden çıkarma materyali olur. Tene ahenkli bir parfüm, kadına yakışan bir renk, beraber duş alabilmek erkeğin hislerini harekete geçirebilir.

İlk Adım

İnsanlarda her daim ilk aşaması erkeğin atması gerektiği inancı vardır. Ama bu bir hurafedir. İlk aşaması atmak demek bireyin sevgisini, isteğini ve arzusunu karşısındaki kişiye belli etmesidir. İlk aşaması atıp sevgi, alaka ve arzuyu belli etmek kadını nasıl heyecanlandırırsa erkeği dahi heyecanlandırır ve kadına doğru iter. İlk aşaması atmanın yolu seksi bakmaktır. Çünkü bakışlar pekçok şeyi söylem edebilir.

Baştan Çıkarılacak Erkeği Tanımak

Burada yeniden çıkarmanın bir diğer yolu yeniden çıkarılacak bireyin şahsiyet özelliklerinin bilinmesidir. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin heyecanlandırdığını ve fantezilerini bilmekdemektir. Bir bayan şahsiyet özelliklerini bildiği bir erkeğin nelerden hoşlandığını, neleri sevmediğini bildiğinde yeniden çıkarma taktiklerini oluşturmada işi kolaylaşacaktır. Örneğin erkeğin en sevdiği renk mavi ve bu rengi gördüğü vakit erkek duygularına hâkim olamıyorsa, bu rengi barındıran giysiler giyinmek bayanın o erkeği yeniden çıkarmasını kolaylaştırabilir. Bu aşamada bayan fantezi kurmaktan korkmamalı, kendini rahat ve hür bırakmalıdır. Çünkü fantezi kurmak seksin vaz geçilmezlerindendir.

Eğer bir bayan bir erkeği tesir etmek istiyorsa, kurduğu fantezileri ona anlatmalı ve uygulamak istediklerini özgürce söylemelidir, bu vaziyet ikisinin dahi mesut olmasını sağlayacaktır. Mesela ayna önünde sevişme fantezisi her erkeğe provokatif gelecektir. Çünkü bu fantezi erkeğe hem kendini üstelik beraber olduğu kadını izleme olanı sağladığı amacıyla değişik bir keyif verecektir.

 “Erkekler seksi bayanın ardı sıra koşarlar”  Peki ya seksilik tam manasıyla nedir?

 Genel olarak bilinenin tersine seksi olmak devamlı dekolte elbiseler giyinmek ve erkeği kışkırtma etmeye çalışmak değildir. Hatta denim pantolon üzerine bayağı bir t-shirt giyerek dahi seksi olabilen kadınlar vardır. Bunu başarmalarının nedeni 3D kuralını biliyor olmalarıdır: Öncelikle “Davranışlar” gelir; erkeğin beraberinde kendini iyi hissettiğini ona hissettirmesi, ona yakın durması, onun yanındayken dikkatinin başkalarına kaymaması ve bütün dikkatinin o adamda olması erkek yönünden önemli bir arzulama sebebidir. Seneler evvela Roma’dahi yaşadığım senelerde bir İtalyan dostum nişanlısıyla alakalı şunu söylemişti: “Bana ilişkin olduğunu hissettirerek beni tavladı…” İkinci D şayet “dokunuşlar” dır. Erkekle konuşurken adamın omzuna temas etmek, dirseğinden kavrayıp tebessüm etmek, kravatını onarmak yahut elindeki eski bir yarayı ayrım ederek oraya dokunarak “Yara izlerin sana değişik bir hava katıyor” gibi cümleler sarf etmek erkeği dokunarak etkilemenin yollarıdır. Üçüncü ve son D şayet “derin bakışlar”dır. Bir partiye beraber gittiğiniz erkek arkadaşınız diğer bir grupla konuşurken onu bakışlarınızla yakalamak ve bu bakışlarda gizli arzuyu ona muzipçe gülümseyerek göstermek, onun üstünde en dekolte elbiseden daha yoğun bir tesir yaratabilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu