Güncel
Yükleniyor...
Evde olduğumuz bu günlerde şayet zamanımızı verimli geçirmek ve azıcık dahi olsun stresimizi kısmak için spor yapabiliriz. Bazı spor salonlarının kapalı olması sporu hayatımızdan çıkaracağımız manasına gelmiyor. Evde dahi spor yapmaya devam edebiliriz. Tabii ki bunun için kendinize bir aplikasyon arıyorsanız sizi içeriğimize alalım. En iyi egzersiz uygulamalarını sizler için derlerdik. En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları Hangileridir?


En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


 Sağlığına ve formuna düşkün okurlarımız eminiz ki türlü spor faaliyetleriyle uğraşıyorsunuz. Akıllı telefonunuz bu hususta size bir yardımcı, ayrıyeten kılavuz olur. Nasıl mı? En iyi spor uygulamaları ile! Hareketsiz Yaşamdan Kurtuluş Daha sıhhatli olmak yahut daha iyi bir görünüme kavuşmak namına bir çoğumuz türlü spor faaliyetleriyle uğraşıyoruz. Özellikle dahi bürolar gibi cansızlık içeren ortamlarda çalışanlarımız için spor yapmak bir mecburilik. Aksi durumda mühim problemleri yakamıza yapışabiliyor. Üstelik, spor yapar iken attığımız terle beraber gerilim dahi bedenimizi terkediyor. Elbette her alanda olduğu gibi, fitness’ta dahi işin içine girdikçe derinleşiyor. Beslenme gereksinimleri, günlük yapılması gereken hareketler, çalıştırılacak kas kümeleri ve bunun gibi pek çok parametreyi takip edebilmek gerekiyor. Neyseki, akil cihazlarımızdaki taşınabilir uygulamalar fitness bölümünde dahi yardımcımız. İşte sizi forma getirecek en iyi ücretsiz spor uygulamaları.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Sworkit

Videolu egzersiz uygulamaları ile sizlere sıhhatli bir yaşamın anahtarını yayınlayan ve her anlamda dikkat alımlı ücretsiz bir aplikasyon. Uygulama içerisinde bunun yanı sıra beden kitle endeksi hesabına göre beslenme planları dahi gene sizlere sunuluyor. Günlük saat saat egzersiz planlaması programın en iyi yanlarından birisi olarak ön plana çıkıyor.

25 milyondan çok kullanıcısı tespit edilen bu aplikasyon epey bilindik. Güç, kardiyo, yoga, esneme gibi hareket kategorileri tespit edilen Sworkit uygulamasında, egzersizinizi dilediğiniz süre ile kısıtlayabiliyorsunuz. Öte yandan pratikte vücudunuzun çalıştırmak dilediğiniz alanını seçerek, buna elverişli antrenmaları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamada yayılan video içerikler çoğunlukla ekipmansız antrenmanları destek veriyor. Bu sebeple şayet bu aplikasyon, evde spor yapmak isteyenler için epey elverişli. 30 gün süresince ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz bu aplikasyon App Store’dahi bulunmuyor.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Nike Training Club

Dünyanın en büyük spor giyecek markalarından birisi olan Nike, vakit içerisinde ademoğlu yaşamı için dahi yararlı olabilmek için projeler yürütüyor. Mobil ortamda var olmanın önemine haiz olan Nike, ilerlettiği bu aplikasyon ile birlikte bütün insanlara uygun bir plan sunuyor. Günlük egzersiz ve sıhhatli beslenme planları ile birlikte size elverişli Nike marka spor ürünlerini dahi inceleyebiliyorsunuz. Bu anlamda gene en uygun alternatiflerden birisi demek hatalı olmaz.

Pek çok spor antrenörünün en çok tavsiye ettiği programlardan biri; Nike Training Club. uygulaması şiddetle tavsiye edilir. Basit ve kullanımı basit kullanıcı arayüzü ve türlü uygulamaları yardımıyla bu aplikasyon en çok tercih edilen programlardan biri. Kişisel gereksinimlere göre usta antrenörlerden yönünden hazırlanan pek çok ücretsiz egzersiz uygulaması bulabileceğiniz bu aplikasyon ücretsiz. Tabii ki aplikasyon içerisinde belli bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz, premium uygulamalar dahi bulunmaktadır. Ancak ücretsiz versiyon ziyadesiyle yeterli.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Aaptiv

Yine en iyi opsiyon egzersiz uygulamalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Uygulama içerisinde kendiniz hangi nokta merkezli egzersiz yapmak istiyorsanız seçme ihtimaline sahipsiniz. Bununla beraber programın ücretli paketleri dahi sahip olunan ve şahsi egzersiz uzmanlarını seçebilme ihtimaline dahi sahip oluyorsunuz. Bununla beraber belirlediğiniz hocanız, sizlerle iletişim durumunda kalarak sizleri brifing yolunda dahi somut adımlar atıyor. Sizi devamlı takibini sürdürüyor ve vücudunuzun sıhhatli bir şekilde düzenini koruyabilmesi için en iyi seçenekleri sunuyor.

Aaptiv, programına her hafta 30 yeni ses antrenmanı ilaveten binlerce opsiyon sunuyor. Uygulamada egzersizinize ayak uydurmanıza yardımcı olacak teknikler, ipuçları ve yüreklilik veren yönlendirmeler bulunmaktadır. Uygulama, antrenmanlarınızla eşlik gitmek için eşsiz çalma listeleri dahi meydana getiriyor. Aaptiv’i yedi gün süresince ücretsiz tecrübe edinin kullanıp sonrasında belli bir ücret karşılığında üyelik satın alabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Peloton Digital Membership

Dünya genelinde bilindik duruma gelmiş olan ve insanların mühim oranda pozitif reaksiyonlar verdiği programlardan birisi olduğunu ifade etmek hatalı olmaz. Bu aplikasyon içerisinde dahi gene ücretli olarak yayılan şahsa hususi seçenekler sahip olunan. Ancak para ödemeden takdir ihtimaline sahip olabileceğiniz egzersiz planları olduğunu ifade etmek mümkün.

Canlı egzersiz dersleriyle harekete geçmek bundan sonra hiç olmadığı kadar basit. Peloton uygulaması insanların evde kalmayla kafaya çıkmalarına yardımcı olmak için 30 günlük ücretsiz sınama versiyonunu 90 güne uzattı. Peloton; HIIT, yoga, koşu, güç ve hiç bir takım gerektirmeyen diğer kategorilerde canlı egzersiz dersleri sunuyor. Uygulama hem Android ayrıyeten iOS için kullanılabiliyor.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Body Boss

Uygulama önerilerimizin nihayetinde tespit edilen bu aplikasyon, tamamıyla para ödemeden sizlere sunuluyor. Uygulama içerisinde bilhassa çevresel ilerleme ve sıhhatli bir hayat için hazırlanmış olan hususi uygulamalar var. Spor hocaları ve sıhhat uzmanlarının verdiği veriler ile tasarlanan bir aplikasyon olmasından ötürü epey iddialı. En iyi egzersiz uygulamaları arasında tespit edilen bir diğer app şayet BodyBoss. Bu aplikasyon 12 hafta içerisinde formda kalmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş bir dizi egzersiz sunuyor. Uygulamada, değişik tonlama ve egzersiz çeşitleri ile beslenme hedeflerini güvenliğini sağlamak için birtakım rehberler bulunmaktadır.

En iyi egzersiz uygulamaları arasında tespit edilen bir diğer app şayet BodyBoss. Bu aplikasyon 12 hafta içerisinde formda kalmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş bir dizi egzersiz sunuyor. Uygulamada, değişik tonlama ve egzersiz çeşitleri ile beslenme hedeflerini güvenliğini sağlamak için birtakım rehberler bulunmaktadır.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


CrunchLive

CrunchLive, 85’ten çok farazi antrenmana ulaşım sağlıyor. Bu egzersizler, Crunch’un toplam beden eğitim kampı, dans kardiyo, pilates, yoga ve daha çoğu gibi en bilindik sınıflarından oluşuyor. 10 günlük ücretsiz sınama sürümünün sonrasında maaş belli bir ücret karşılığında bütün antrenmanlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Fit365

Fit 365, değişik isteklere yanıt veren bir aplikasyon. Bu özelliği ile şayet en iyi egzersiz uygulamaları arasında yer almakta. Bu programla kg alıp verebilir yahut görünümüzünü koruyup sıkılaşabilirsiniz. Amacınıza yönelik yönlendirmelerle kısa sürede farkı gözlemleyebilirsiniz. Uygulama ayrıyeten sıhhatli beslenme önerileri dahi sunuyor.2016’dahi “App Store’un En İyileri” listesine seçilen Fit 365 İngilizce ve Türkçe dil opsiyonu sunuyor.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Gymaholic

Bu aplikasyon şayet vücudunuzun hangi bölümlerini çalıştırmak istediğinizi sorup, size ona göre bir egzersiz sunuyor. Öte yandan egzersiz programlarıyla ilgili umumi veriler dahi veriyor. Egzersizlerinizin zamanını ve güçlük derecesini belirleyebiliyorsunuz. İlk bir hafta denemeniz için ücretsiz olan bu programın türlü ücretlendirme seçenekleri bulunmaktadır.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


Freeletics

Bu egzersiz uygulaması şayet, bunun yanı sıra rakiplik edebileceğiniz bir ortam sunarak sizin azıcık daha hırslanmanızı ve motive olmanızı sağlıyor. Haftalık hedeflerinizi belirleyip onlara erişerek puan toplayabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak kullanılabilen aplikasyon pek çok içeriği dahi ücretli olarak sunuyor.

En İyi Ücretsiz Spor ve Egzersiz Uygulamaları


En İyi Ücretsiz Egzersiz Uygulamaları


 Günümüzde çokça araştırılan konulardan birisi olan en iyi ücretsiz spor ve egzersiz uygulamaları ile ilgili olarak sizlere veriler sunma yoluna gideceğiz. Artık taşınabilir uygulamalar hayatımızın aşağı yukarı her noktası için bizlere uygun imkanlar sunuyor. Özellikle evlerimizde sıhhatli bir hayat için egzersiz uygulamalarının mühim oranda yararlı olduğunu biliyoruz.

Sağlıklı bir hayat için telefonlarınızda sizlere yol gösteren ücretsiz spor ve egzersiz uygulamaları ile ilgili olarak birkaç nitelikli teklif yapacağız. Bildiğimiz gibi bundan sonra sosyal medya platformları, midemize giden yolu dahi belirleyen öncelikli unsurlardan birisi olarak dikkat çekti. Sağlıklı kalabilmek ve formu koruyabilmek için mühim olan bu hususta sizlere elimizden geldiğince seçenekler sunacağız.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: