Güncel
Yükleniyor...

10 Netflix Dizi Önerisi

Dünyada en büyük aboneye ulaşan ve ülkemizde birçok insanın kullanmakta olduğu Netflix platformunda bulunan, başlayınca bırakamayacağın dizileri sizin için seçip derledik. İşte bize göre Netflix’te bulunan sürükleyici 10 dizi önerisi. Önerilerimiz doğrultusunda izlemeye istediğiniz diziden başlayabilirsiniz. Hepsi birbirinden sürükleyici dizilerdir. Başlayalım o halde!

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Lucifer

1- Lucifer

Cehennemin Efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan),Los Angeles'ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hâkimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir clup açıp fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi (melek) ve babası (tanrı) onu rahat bırakmaz.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
How To Sell Online Drugs

2- How To Sell Online Drugs (Fast)

Hayatının aşkını geri kazanmaya çalışırken, arkadaşıyla birlikte Avrupa'nın en geniş online uyuşturucu şebekesini kuran bir liselinin maceralarını konu ediyor.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Control Z

3- CONTROL Z

Control Z dizisinin konusu ise bir öğrencinin arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesiyle birlikte lisenin karışmasına sebep olmasını ve ana karakterimizin bu hacker'ı bulma çabaları anlatılıyor

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
The 100

4- The 100

Bunun Konusu İsmindende Anlaşılacağı üzere 100 kişilik bir grup halinde gelecekteki yok olmuş dünyaya uzayda yaşayan insanların dünyaya geri dönüp yaşamın olup olmamasını kontrol etmesiyle başlıyor pubgde ki hayatta kalma modu gibi bir dizi.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Van Helsing

5- Van Helsing

Vampirlerin Yüzyıllarca Kendini Geliştirip İksirler Hazırlayarak Gün ışığına çıkarsa ne olur adlı bu eserde Vanessa Helsing Vampir Kırması Olan bu başrol vampirleri ısırıp insana çevirebiliyor ve onu zorlu bir yol bekliyor.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Elite

6- Elite

Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini konu ediyor. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas'a kabul edilir. Ergen Liseli Dizisi Gibi gözükebilir fakat dramanın en önde gelen ispanyol dizilerinden biri olan elite 4 sezonuna hazırlanıyor.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
The Witcher

7- The Witcher

Uzun süredir yayınlanması beklenen The Witcher filmi dünyaca ünlü bir kitap uyarlaması olarak dikkat çekiyor. Netflix platformunda yayınlanmaya başlanan The Witcher dizisi uzun yıllar boyunca huzur içinde yaşayan insanların bir savaşın patlak vermesi sonucu Elfler ve cüceler arasındaki amansız mücadelesini konu alıyor.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Frontier

8- Frontier

Frontier dizisinde gerçekleşen olaylar 18. yüzyılda geçiyor. Bu dönemde Kuzey Amerika'da ana geçimin kaynaklarından biri ve en önemlisi olan kürk ticareti üzerinde yoğunlaşılmıştır. Kürk ticaretinin gelişmesi ile beraber en başında yerli insanların geçim kaynağı olan bu konu, artık Avrupalıların da dikkatini çeker. Tarih Dizisi Seven Kişilerin gözünü doyuracak bir yapım başrolde Jason Momoa'nın oynadığı bu dizi izlemeye değer bir yapım.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Atiye

9- Atiye

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Sürükleyici 10 Netflix Dizi Önerisi
Mortel

10- MORTEL

Mortel, Vudu ruhundan güç alan bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Aynı lisede okuyan Sofiane, Victor ve Luis birbirilerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan üç gençtir. Vudu ruhundan güç alan gençler, Sofiane'in kardeşinin katilini bulmak için birlikte hareket etmeye karar verir. (Evet Buna Liseli dizisi diyebiliriz.)

Daha çok dizi var tabiki fakat çok fazla bilinen dizileri la cassa de papel, spartacus, prison break gibi dizileri konu almak istemedim onları izlemişsinizdir diye umuyorum.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: