Güncel
Yükleniyor...
Bilimp'in CRM Yazılımı Aracı Detaylı İnceleme

Bilimp'in CRM Yazılımı Aracı Detaylı İnceleme


Crm yazılımı bir diğer adıyla müşteri ilişkileri yönetimi sayesinde, müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurabilirsiniz. Özel yazılım, müşterilerinizi korurken, onların kişisel verilerini de izinleriyle saklamaktadır. Şirket, üzerinde çalışıp geliştirdiği sistem içerisinde, birbirinden farklı panel ve uygulamayla hizmet vermektedir. Güvenilir alt yapısı, hızlı ve sorunsuz çalışmasıyla pek çok işletme tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Müşteri Bilgilerini Toplayın

Crm programı sayesinde ister kurumsal ister bireysel çalışın, dilediğiniz yerden işlerinizi ilerletebilirsiniz. Özel hizmet, güvenilir sistemleri sayesinde, müşterilerinizle alakalı en ince detayı işlemenize izin verir. Müşterilerinizi ve isteklerini çok daha iyi anlamanıza yardımcı olan CRM yazılımı, iç iletişimi güçlendirirken şirket dışı işlerinizin de düzenli ve aktif olmasını sağlar.

Personellerinizin teklifler üzerindeki çalışmasını görebilir, prim konusundaki koşulları sağlayıp sağlamadığını da inceleyebilirsiniz. Böylece aylık olarak verilen hedefe ulaşan personellerinizi görerek, onları ödüllendirebilirsiniz. Müşterilerinize özel hazırlanan online kartlarda, müşterilerinizle olan önceki ilişkilerinizin özeti de yer almaktadır. Detaylı incelemelerde bulunabilir, ayrıca mobil uygulama üzerinden düzenli olarak kontrol de sağlayabilirsiniz.

Esnek Çalışmaya Uyumlu

Covid 19 risk yönetimi gerekliliği içerisinde yer alan evden çalışma esnek modelde, evlerde en verimli çalışmayı görebileceğiniz uygulama olan sistem, personelinize görevler vermenizi ve bu görevleri yerine getirme oranlarını da incelemenizi sağlar. Bütüncül ve iyi düşünülmüş yazılım, tüm personelinizin online olarak çalışmasını ve işleri ilerletmesini sağlamaktadır. Tüm personellerinize, anında bildirim, görev dağılımı yapmanıza izin veren sistem, tamamen işletme geliştirme odaklıdır.

CRM ile Yapabilecekleriniz

Düzenli veri birikimi sağlanan CRM yazılımı üzerinden, müşterilerinizin şirketleriyle ilgili daha çok bilgi öğrenir ve onların ihtiyaç duyabileceği teklifleri sunabilirsiniz. Ürünlerinizi kayıt etmenize, fotoğraflı olarak görüntülemenize yardımcı olan sistemde, müşterilerinize çok hızlı ve kolay şekilde fiyat teklifi sunabileceksiniz.

Bunun yanında:

  • Tekliflerinizin revize geçmişini görebilir,
  • Ürünleri detaylı olarak sisteme tanımlayabilir,
  • Müşterilerinizin satın alma davranışını gözlemleyebilir,
  • Personelinizin prim raporunu görüntüleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı özellikleri tek çatı altında toplayan uygulama, kaliteli ve güvenilir olarak hizmetlerini sunarken, kişisel verilerin korunması kanununa da uygun hareket etmektedir. Müşteri gruplarınızı ayırmanıza yardımcı olur, böylece ürün ve stok yönetimini en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Ayrıcalıklı Yazılım

Ürünlerinizin tamamını özel filtrelerle görüntüleyebilirsiniz. Hangi şirketlerle çalıştığınızı, müşterilerinizi inceleyebilirsiniz. Siparişlerin verildiği tarihi, tahmini hazır olacağı tarihi görebilir, daha önceki teklifleri ve güncel teklifi anında görüntüleyebilirsiniz. Özel geliştirilen sistem, sizleri pek çok iş yükünden kurtararak, hızlı ve odaklı çalışma konusunda da geliştirmektedir.

Teklifin güncellemesini yapmak istediğiniz müşterinize anında mail atabilme özelliği de bulunan sistemde, satış sözleşmeleri de oluşturabilirsiniz. Bunun yanında ödeme planlarınızı da takip edebilir, düzenleyebilir ve en verimli şekilde sunabilirsiniz. Satış sonrası için faturaları anında oluşturabilir ve online olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: