Güncel
Yükleniyor...


Yenilenebilir enerjiler arasında en çok tercih edilen ve çevreye zarar vermeyen enerjiler arasında bulunan güneş enerjisi kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Kişilerin güneş enerjisi santrali maliyeti ihtiyacını karşılayan firma, ürünleri ve çözüm önerileri ile müşterilerine hizmet veriyor.

Ekonomik ve güvenilir yapısıyla enerji tasarrufu sağlayarak, kullanım maliyetini en aza indiriyor. Özel indirimler ile müşterilerine güneş enerjisi ürünlerini en uygun fiyatlara sunan firma, uygun maliyetlerle güneş panellerini müşterileriyle buluşturuyor.

Ürünler

Firma ürünleri arasında rüzgâr ve bursa güneş paneli ile çalışan, enerji üreten paneller, türbinler bulunuyor. Tarımsal faaliyetler için sunulan güneş enerjisi ile sulama paketleri, tarım üreticileri için oldukça avantajlı bir hizmettir.

Ürünler;

  • Hazır paket ürünler
  • Rüzgâr türbini
  • Güneş paneli
  • Şarj kontrol
  • Solar akü
  • Inverter
  • Bağlantı ekipmanları
  • Şarj istasyonları

Güneş enerjisi bilindiği üzere yeşil enerjiler arasında yer alıyor. Bu enerji türleri doğada var olan ve tükenmeyen enerjilerdir. Gelecek nesillere aktarılabilen, sürekli kendini yenileyen ve tükenmeyen bu sınırsız enerjiler ısınma, su, elektrik ve soğutma gibi ihtiyaçları sınırsız olarak karşılıyor.

Dünya genelinde hızla geçiş yapılan bu enerjiler, devlet tarafından desteklenen yatırımlarla çoğalıyor. Firmanın deneyimi, kaliteli güneş enerji ürünleri ile herkesin ihtiyacına karşılık bulacağı çözümler sunuyor.

Hazır Paket

Güneş enerjisinin verimli kullanımı ve kullanım alanlarını genişlemesi adına firma tarafından sunulan paketler arasında, hazır paket ürünler bulunuyor. Her ürün hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri ile sizlere ihtiyacınız olan bilgiyi sunuyor. Hazır paket ürünler; güneş enerjisi sistemleri, güneş enerjisi ve bursa rüzgar türbini sistemi, güneş enerjisi ile tarımsal sulama sistemi, güneş enerjisi santrali gibi ürünler bulunuyor.

Güneş Panelleri

Güneş panelleri olarak bulunan ürünler arasında; polikristal güneş paneli, monokristal güneş paneli ve yarı esnek güneş paneli bulunuyor. Bu güneş panellerinin kullanım alanları birbirinden farklıdır. Polikristal güneş panelleri sayesinde solar sistemlerde daha az maliyette elektrik üretmeniz mümkün oluyor.

Polikristal paneller yaygın olarak tercih edilir. Bunun nedeni, monokristal hücre yapısına sahip paneller gibi potada çekme proses uygulamasına ihtiyaç duyulmamasıdır. Yarı esnek güneş panelleri; eğimli çatılarda, marina, yat ve teknelerde kullanılabilecek, seyyar özelliğe sahip panellerdir.

Güneş Panelleri ile Tasarruf Edin

Güneş panelleri ve diğer önemli ekipman satışı yapan firma, her alana uygun çözümler sunuyor. Tarım alanlarınıza kullanmak istediğiniz otomatik sulama sistemleri için kullanacağınız jeneratör için elektrik kaynağı bulamayabilirsiniz.

Firma tarafından sunulan güneş panelleri ile elektriğinizi kendiniz üretebilir ve sulama sistemlerinizin verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tarım arazilerinde ya da sera alanlarında sulama sistemlerinizin jeneratör kaynaklı çalışmaması ürünlerinizin yok olmasına, emeğinizin çöpe gitmesine sebep olur. Güneş panellerinde ise güneş ışığı her mevsim doğal olarak sağlanır. Sulama alanları kesintisiz olarak sulanır.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: