Güncel
Yükleniyor...
Market Bariyer Sistemlerinin Kullanıldığı Mağazalar

Market Bariyer Sistemlerinin Kullanıldığı Mağazalar

 

Market bariyer sistemleri market içerisinde kullanılan arabaların çarpmasını önlemek amacıyla üretilmiş, oldukça faydalı ürünlerdir. Marketlerin içerisinde hareket eden insanların, köşelere çarptığı ve bu reyonlarda hasar bıraktığı belirlenmiştir. Bu nedenle, dizilmiş ürünlerin zayi olmamasını sağlamak ve iş gücünden tasarruf etmek için geliştirilmiş olan market bariyer sistemleri, pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Market Bariyerleri Nerelerde Kullanılır?

Market bariyerleri, pek çok alanda tercih edilerek kullanılabilir. Ürünün hizmetini veren firma, müşterilerine dayanıklı ve uzun ömürlü bariyer sistemleriyle hizmet sağlamaktadır. En çok tercih edilen noktalar arasında:

  • Marketlerin reyonları,
  • Alışveriş vitrinleri,
  • Hipermarketler dolapları olarak sıralanabilir.

Marketlerin reyonlarında kırılacak ürünlerin olduğu bölümlerde genellikle tercih edilen bu sistemler, arabaların çarpması sonucunda reyonlardan ürün düşmesini engelleyici özelliktedir. Alışveriş vitrinlerinin camlarını korumak için mağaza dışında da uygulanabilir. Bunun yanında dondurucu ve soğuk tutan dolapların kapakları ve kenarları hasar almasın diye de uygulamalar mevcuttur.

Kasa Geçiş Kapıları ve Sistemleri

Kasa geçiş kapısı hizmeti de sağlayan firma, müşterilerine farklı amaçlarla pek çok koruma sistemi de sunmaktadır. Kasalar, ürün alımından sonra çıkılması için belirlenen ödeme noktalarıdır. Kapalı kasaları belirtmek için gerekli olan geçiş kapıları, müşterilerin hangi kasaya yöneleceğini de ifade etmektedir.

Hem müşterilerin işi kolaylaşır hem de işletmenin iş gücü azalır. Kasa geçişlerinde konfor sağlayan bu ürünler, işletmenize özel çözümlerle sunulmaktadır. Sessiz dönüş sistemli olan kasa geçiş kapıları, ergonomik olduğu için çok işlevseldir. Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Basit itme hareketiyle açılarak, müşterilerinizin anında çıkışı sağlanabilir. Kapatması da son derece kolaydır.

Ürün Çeşitleri ve Kullanımları

Şerit bariyer boruları paslanmaz metalden üretilerek sunulmaktadır. Bu da ürünlerin uzun ömürlü şekilde kullanılmasını sağlar. Kollu ya da blok bariyer sistemleri hizmetleri de alabileceğiniz firma, müşterilerinin işletmelerine özel çözümler üreterek, alandan ve fiyattan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Sadece bariyer sistemleri değil, kollu turnikeler ve döner kapılarda da ürün çeşitliliği bulunan işletme, müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını inceleyerek ürün önerisinde bulunur.

Şeritli Bariyerler ve Kullanımı

Şeritli bariyerler, iki bariyer borusu arasında uzanan kırmızı kumaşla sunulur. Bu sistem, girilmemesi gereken bölgeleri anında belirtmek için son derece elverişlidir. Aynı zamanda yere bir şey döküldüğünde, müşterilerin dikkatli olması ve bu bölgeye girmemesi için de önem taşımaktadır.

Bir bariyerin içerisinde bulunan şerit, çekilerek karşıdaki bariyerin yuvasına yerleştirilir. Böylece alanı belirlemek çok kolay olur. Ağırlıkları farklı olarak sağlanmış ürünlerin, duvara monte olanlarını da kullanabilirsiniz.

Nikel ve krom kaplı, bariyer dikmelerinde soketli ya da soketsiz ürün tercih edebilir, dikme tapalarının hizmetini de işletmeden alabilirsiniz. Tüm ürünlerinde müşteri memnuniyeti garantisi veren firma, şeritlere logo basımı ya da yazı yazımı da gerçekleştirerek teslim etmektedir.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: