Güncel
Yükleniyor...

 

Son zamanlarda bursa 23 Nisan Mahallesi satılık daire ve 23 Nisan Mahallesi satılık daire Bursailanlarına bakanlar muhteşem imkanlar sunan bir konut projesi ile karşılaşıyor. Tarz 23 Nisan adındaki bu proje, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenlerin ve kendi evinde oturma hayali kuranların aradığı her şeyi karşılayacak dairelerden oluşuyor.

Tarz 23 Nisan Projesinin Konum Özellikleri

Proje, 23 Nisan Mahallesinde bulunuyor. Bu nedenle 23 Nisan satılık daire Bursa şeklinde yapılan internet aramalarında ilk görünen adreslerden biri olarak görünür. Çevresindeki yeşil alanlar sayesinde temiz bir hava, ferahlık ve nezih bir ortam vaat ediyor. Çevresinde bulunan pazar yeri, metro istasyonu, alışveriş merkezleri, marketler ve toplu taşıma araç durakları ile günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek her noktaya kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor.

Tarz 23 Nisan Projesinde Bulunan Dairelerin Özellikleri

Tarz 23 nisan projesinde farklı büyüklükte ve tasarımda daireler bulunuyor. 1+1, 2+1, 1+1 Loft dubleks, 1+1 loft dubleks orta ve 1+1 loft dubleks köşe tiplerinde seçenekler mevcuttur. Bütün daireler için modern bir tasarımla yapılmıştır.

Oturma salonları, yatak odaları, giriş, balkonlar, mutfak ve banyolar tüm alanların günlük hayatta kullanılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ölü alanlar yoktur. Tüm bölümler içinde yaşayacak kişilere rahat hareket etme kabiliyeti sunacak niteliktedir.

Balkonlar her daire tipinde geniş tutulmuştur. Bu evlerde oturacak kişilerin açık havada iyi zaman geçirebileceği, çay veya kahve eşliğinde hoş sohbetler edebileceği ölçülerdedir.

Dubleks dairelerde yukarı kata çıkan merdivenler ve üst kattaki tehlikeli olabilecek alanlar korkuluklarla güvenlik altına alınmıştır. İnsan hayatına ve güvenliğine duyulan saygının göstergesi olan bu korkuluklar aynı zamanda estetik bir görünüme sahiptir.

Dairelerdeki tüm pencereler yere kadar uzandığı için evler bol güneş ışığı alabilecek yapıdadır. Aydınlık ve ferah ortamlar oturacak kişilerin ruhlarına iyi gelecektir.

Mutfaklarda ve banyolarda kullanılan malzemeler en kaliteli ve en şık ürünlerden oluşmuştur. Beyaz dolaplar ve gri tezgahlar şık ve modern bir görünüm sağlar. Dolapların içleri de maksimum faydayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tarz 23 Nisan Projesindeki Ortak Kullanım Alanları

Projede bina girişleri lobi tarzında dizayn edilmiştir. Şıklığın ve rahatlığın birlikte hedeflendiği bu ortamlar, bina sakinlerinin ve misafirlerin rahatça oturup dinlenebileceği bir mekan olacaktır.

Sarı ve gri renklerin hakim olduğu büyük bir spor salonu da projede yer alır. Son teknolojiye uygun şekilde seçilen kaliteli spor aletleri, sağlıklı yaşam adına önemli bir imkan sunacaktır. Salonun yanındaki dolaplar, tuvalet ve duşlar da kaliteli malzemelerle ve kullanışlı şekilde yapılmıştır.

Binaların altındaki kapalı otopark sayesinde site sakinlerinin özel araçları için güvenli bir alan sağlanacaktır.

VOG İnşaat Güvencesi

2010 Yılından bu yana ülkemizin inşaat sektöründe var olan VOG İnşaat, bugüne kadar yapıp bitirdiği projelerin kalitesi ve güvenliği ile tanınmaktadır. 2016 Yılından beri Bursa ve çevresinde verdiği hizmetler bölge halkına da güven vermektedir. Alanında eğitim almış, tecrübe sahibi ve uzman personeli ile profesyonel bir hizmet sunulmaktadır.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: