Güncel
Yükleniyor...

Türkiye’nin en çok sarfedilen ödeme servisi olan Papara sonucunda IBAN özelliğini duyurdu. Peki bu Papara IBAN özelliği nasıl kullanılır? İşte tam da bu noktada tıkanan arkadaşlar amacıyla bu özelliğin nasıl kullanılacağını anlatacağız. Sizler de bu sayede Papara’nın IBAN özelliğini kullanabilir ve diğerlerine bu sayede para gönderebilirsiniz.

Son senelerde yaptığı tanıtım ve kampanyalarla beraber kullanıcı miktarını katlamayı başaran Papara kullanıcılarını sevindirecek bilhassar eklemeye devam ediyor. Bugün gelen IBAN özelliği de bunlardan birisi. Uzun vakittir kullanıcılar doğrulusunda talep edilen bu özelliğe idare de hayır diyememiş gibi görünüyor. Papara IBAN özelliği ile bundan sonra sizler de yakınlarınıza basitçe para gönderebilirsiniz. Hem de bu özellik üzerinden para göndermek amacıyla karşı tarafın Papara delegesi olması gerekmiyor. Bu sayede yalnızca IBAN verisini bildiğiniz rastgele birine anlar ortamında para aktarabilirsiniz. Bu özellik bilhassa de internet üzerinden iş yapanlar amacıyla güzel olacak gibi görünüyor. Mesela kullanıcılarına para göndermesi gereken bir şahıs bundan sonra yalnızca Papara’yı kullanarak hem banka bilgilerine, hem de program amacıyladeki kullananlara para aktarabilecek.

Papara IBAN Özelliğiyle Para Göndermek
Papara IBAN

Papara IBAN Özelliğiyle Para Göndermek

Uzun vakittir iple çekilen Papara IBAN özelliği sonucunda aktif edildi. Sizler de alttaki şekilde yaparak istediğiniz şahsa para gönderebilirsiniz.

Papara vasıtasıyla IBAN adresine para göndermek amacıyla programın ortasında yer alan para gönder butonuna basmanız gerekiyor. Burada evvel yalnızca cep telefonu ve Papara numarası özelliği bulunmaktaydı. Fakat bugün gelen güncellemenin sonrasında resimde de görebileceğiniz üzere o alan Papara No / IBAN olarak güncellenmiş durumda. Sizler de o alana gelerek IBAN adreslerine basitçe para gönderebilirsiniz.

Papara’nın IBAN özelliğini kullanmak amacıyla sizin bir banka hesabınızın olması gerekmiyor. Yapılan para aktarma prosedürleri tamamiyle Papara’nın banka hesapları üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede karşı tarafın bankası ne olursa olsun 7/24 para gönderebilirsiniz. Hem de oluşturulan para aktarma istekleri yalnızca birkaç dakika ortamında tamamlanmaktadır. Fakat bu durumun yoğunluğa bağlı olarak değişebileceğini unutmamak gerek. Eğer çok yoğun saatler değilse prosedür kısa vakit ortamında tamamlanacaktır.

En çok beklenilen özellik olan Papara IBAN özelliği nasıl kullanılır sorusuna cevap verebildiğimizi umuyorum. Fakat sizlere hatırlatmamız gereken son bir konu var. Şu anda bu özellik yalnızca son sürüm programlarda çalışmaktadır. Bu yüzden de alttaki bağlantıları kullanarak programnızın güncel olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer güncel değilse bu özellik sizlerde gözükmeyeceği amacıyla kullanamazsınız.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: