Güncel
Yükleniyor...
Lider Restoran ve Cafelerin Tercihi: Simpra POS Sistemi

Lider Restoran ve Cafelerin Tercihi: Simpra POS Sistemi


Özellikle restoran ve cafe tarzında işletme sahibi kişiler, mekânlarını yönetmek ve idare etmek konusunda pek sıkıntı yaşayabiliyor. Bunun haricinde tüm işletme sahipleri, mekânlarından aldıkları verimi nasıl arttırabileceklerini düşünüyor. Peki, burada sadece bir pos cihazı ile tüm arzularınızı gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz?

Bir pos sisteminden hem rapor alarak, işletmenizden haber alabileceğinizi, hem de müşterilerinizi daha mutlu edebileceğinizi düşünün. Simpra POS sistemleri tüm bu seçeneklere imkân vermesiyle, çok fonksiyonlu bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. İçerisinde bulundurduğu farklı entegrasyonlar ile hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilmenizi sağlayan sistem, size pek çok seçenek sunuyor. Stok durumunuzu merak mı ediyorsunuz? Simpra POS içerisinde bulunan stok yönetim modülü ile nerede olursanız olun, sadece bir tuşa dokunarak stok takibi yapabilir, maliyet kontrolünü sağlayabilir, stoklarınızda olan tüm hareketlenmeleri güncel olarak görebilirsiniz.

İşletme sahipleri, her zaman mekânından haberdar olmak ister. Her ne kadar farklı bir işi de olsa, bir aklı her zaman ne olduğunda kalmaktadır. Ancak Simpra buna etkili bir son getirmektedir. Sistemde bulunan bulut pos sistemi, mekânınızı yönetmenizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Restoranınızın pek çok ihtiyacına karşılık vermesiyle, oldukça yararlıdır. İşletmenizden rapor mu almak istiyorsunuz? Sisteme girerek işletmeniz hakkında olan tüm raporları inceleyebilirsiniz. Geçmişe dönük de rapor gösterimi olduğu için, aklınıza ne takıldıysa tekrar tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Sadakat yönetimi modülü sayesinde sizi en çok ziyaret eden müşterilerinizi tanımanızda yardım sağlayan Simpra POS Sistemi, böylece gerekli uygulamaları yaparak müşterinizi daha çok mutlu etmenizi sağlamaktadır. Paket servisi mi yapıyorsunuz? Sistemde bulunan paket servisi özelliği ile aldığınız tüm siparişler sisteminize daha hızlı düşerek, hemen mutfağa yönlendiriliyor. Böylece daha koordineli bir çalışma ortamı sağlanarak, alınan verim de artıyor. Masaya olan servislerde de yardımcı olan sistem, tüm masaları sisteme eklemenize imkân vererek, hangi masanın ne sipariş ettiğini size gösteriyor.

Simpra pos sistemleri, bir işletmeyi geliştirebilmek için tüm fonksiyonlara sahip. Siz de resmi Simpra web sitesini ziyaret ederek, ihtiyacınız olan sistemi edinebilirsiniz.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: