Güncel
Yükleniyor...
Kombi Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi ve klimanızın sağlığını koruması için belirtilen aralıklarla değerlerine bakılmasına gerek vardır. Borularında ya da teknik parçalarında problemler yaşanmaması için kombi veya klima servisi çağırılarak bakım hizmeti gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde beklenmeyen arızalarla karşılaşabilirsiniz veya ufak bir arıza önemli zararlar verecek boyuta gelebilir. Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Kapsar? Kombilerin dostu olan kombi servisleri genel …

Kombi ve klimanızın sağlığını koruması için belirtilen aralıklarla değerlerine bakılmasına gerek vardır. Borularında veya teknik parçalarında problemler yaşanmaması için kombi ya da klima servisi çağırılarak bakım hizmeti gerçekleştirilmelidir. Huysuz takdirde umulmayan arızalarla karşılaşabilirsiniz veya küçük bir arıza ciddi zararlar verecek boyuta gelebilir.

Kombi Klima Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Kapsar?

Kombilerin dostu olan kombi servisleri genel özellikleriyle kombinizin ihtiyacını karşılayacak servisleri içerir. Firmamızda kombi servisinin içerisinde,

1- Yeni kombilerinizin montaj işlemi gerçekleştirilir. Eğer kombinizi değiştirmek isterseniz değişim işlemi için gerekli olan işlemler de gerçekleştirilebilir.

2- Kombinize bakım işlemi gerçekleştirilir. Bakımınız tekniklere uygun bir şekilde hiçbir nokta gözden kaçırılmayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

3- Onarım ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Kombinizde oluşan ufak ya da büyük bir sorunda hemencecik hizmet sağlanarak problemler kalıcı olarak ortadan kaldırılır.

4- Tamir işlemleriniz için gerekli teknik parça desteği sağlanır. Sağlanan bu teknik parçalar 1 yıl garantiye sahiptir.

5- Oluşan herhangi bir probleminizde uzman ekibimiz kadar danışmanlık hizmeti sağlanır.

Bilirkişi takım göre bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayacak kombi servisi için web sayfamızdan ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi İşlemi Niçin Uzmana Yaptırılmalıdır?

Oluşan ufak büyük herhangi bir arızada işini bilmeyen kişiler yerine mutlaka uzman göre yardım alınmalıdır. Uzman kişiler ile yapılmamış kombilerde,

1- Sorunun asıl merkezi anlaşılamayarak yanlış parça değişimi veya tamiri gerçekleştirilebilir. Bu da sorununuzu çözmek yerine size ekstradan maliyet çıkaracaktır.

2- Yapılan tamir işlemi sırasında kombinizin diğer aksanları bozulabilir. Hatalı yapılmış bir tamir kombinizin ayarlarını bozacaktır.

3- Kombinizin değişen parçaları ya da tamiri için zorunlu ekipmana sahip olunmayabilir. Kombi tamiri için çoğu özel ekipmana gereksinim duyulmaktadır.

4- Kombinizin bakım işleminin gerçekleştirilmesi yüzeysel olarak tamamen sağlamayacaktır. Tüm detaylı noktaların sahip olması gerektiği değerler hakkında bilgi sahibi almak gerekir.

Kombiniz için zorunlu olan destek için uzman bir kombi servisi ile amaçlamak kombinizin yeni gibi kalmasını sağlayacaktır.

Kombi Servisi Sonrasında Problem Yaşar Mıyım?

Kombisinde ya da klimasında arıza yaşamış şahısların ilk olarak düşündükleri şey tamir işleminin gerçekleştirilmesinin arkasından her yerde benzer veya farklı bir problemle karşılaşıp karşılaşmayacaklarıdır. Alanında uzman bir takım tarafından gerçekleştirilmiş servis işleminin arkasında yaşanacak problemlerle yaklaşık olarak yok denecek kadar azdır. Firmamız bu konuda size %100 herif memnuniyeti sunmaktadır. Profesyonel teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tamir ya da bakım işlemi sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmanız muhtemel değildir. Kombinizde yeniden teknik olarak arıza yaşanması sonucunda ekibimiz zorunlu işlemleri gerçekleştirecektir. Kombi servisi hakkında detaylı veri ya da danışmanlık hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz tatmin edici olacaktır.

Klima Servisi Hizmeti

Firmamızda kombi servisinin yanına klima servis işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakımı, tamiri ve danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır. Herhangi bir marka standardı olmadan bütün kombi ve klimaların servisi sağlanmaktadır. Klimanızda yaşadığınız herhangi bir problemin ortadan kaldırılması ve ileride oluşacak problemlerin engellenmesi için profesyonel bir klima servis hizmeti almanız gerekmektedir. Kafanızı kurcalayan ufak sorularda ise bize ulaşarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Sorununuzun büyük olması durumunda ekibimiz yola çıkarak sizlere klima servisi işlemi yapmak için ulaşacaktır.

VRF Klima Servisi

VRF klima, çoklu ortamların ısıtılmasında veya soğutulmasında kullanılan klima türüdür. Bir başlıca merkeze tabi iç klimalardan oluşan bu klima, büyük bir alanın kendi şartlarına kadar sıcaklık düzenlemesinin yapılmasını sağlar. Bu sayede bütün ortam benzer sıcaklıkta kalmış olur. VRF klimanın başlıca klimasında problem yaşanabileceği gibi iç klimalarda da problemlerle karşılaşılabilmektedir. Özellikle belli başlı klimada yaşanılan bir problem ısıtılan alan için büyük problemler oluşturmaktadır. VRF klima servisi ile oluşacak problemlerin evvelden kaldırılması için bakım hizmeti alabilirsiniz. Yaşanılan problem hemencecik ise sorunun ortadan kaldırılması için tamir işlemi gerçekleştirilir.

Kombi Klima Servisi Nereden Alınır?

Kombi klima servislerinin alınmasındaki en kayda değer nokta teknik ekibidir. Teknik ekip yapılan tüm işlemleri gerçekleştireceği için bu işlemlerin eğitimini almış kişilerden oluşturulmalıdır. Firmamızda teknik ekibimizdeki bütün çalışanlarımız gerekli sertifikalara sahiptir. Uzman takım ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirilen klima, kombi ya da VRF klima servisi ile %100 alıcı memnuniyeti sağlanarak kalıcı çözümler üretilmektedir.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: