Güncel
Yükleniyor...

Windows 10 işletim sistemi genel olarak yeni alınan birçok bilgisayarda hali hazırda mevcut şekilde kurulu olur. Ancak bazı bilgisayarlar doğrudan free dos olarak da satın alınabildiklerinden ötürü bunlar da Windows 10 etkinliği için bir lisansa ihtiyaç vardır.

Windows 10’un Pro versiyonu çok daha geniş kapsamda özelliklere sahip olduğundan dolayı bunu sisteme kurmak en iyi seçimlerden biri olur. Premium Lisans sitesi üzerinde herkesin kolayca temin edebileceği bir şekilde Windows 10 Pro key ürününe yer veriliyor.

Bu lisans anahtarını istenilen her zaman bu site üzerinden temin edebilmek mümkün oluyor. Yasal ve tamamen orijinal olarak bu ürünleri kullanıcıların güvenle satın alabilmeleri şansı bulunuyor.

Windows 10 Pro Lisansı ve Özellikleri

Premium Lisans sitesinde yer verilen Windows 10 Pro lisansının birtakım belli başlı özellikleri mevcuttur. Satın almadan önce tüm kullanıcıların ilgili özellikler hakkında fikirler edinmeleri gereklidir. Bu sitede bu lisans anahtarları orijinal olmasıyla birlikte sadece 1 bilgisayar için kullanılabiliyor.

Format atılmasının gerekli olduğu durumlarda yine bu işlem sonrası alınan bu lisans sistemde aktive edilebiliyor. Kişisel kullanım amaçlı satışa sunulan bu lisanstan tüm bireysel kullanıcılar rahatlıkla yararlanabiliyorlar.

Windows 10 Lisans Anahtarı Gönderim Süresi

Birçok kişinin gereksinim duyduğu ve doğrudan bu siteden temin edebildiği Windows 10 lisans anahtarı çok kısa süre bir zarfında müşterilere iletiliyor. Premium Lisans sitesi ilgili gönderimlerini doğrudan e posta adresleri üzerinden yapıyor.

Windows 10 pro lisans satın al işleminden sonra birkaç dakika içerisinde ilgili lisans anahtarı kullanıcıların verdikleri e posta adreslerine gönderiliyor. Fatura da yine bu lisansın yanında mevcut oluyor. Online şekilde alıveriş işlemleri güvenle tamamlanıyor.

Premium Lisans Canlı Destek

Premium Lisans sitesi, daima hizmet kalitesini üst seviyede tutabilmek ve müşterilerinin aktivasyon işlemlerine yardımcı olabilmek adına kendi alanında bir canlı destek bölümüne yer veriyor. Windows 10 pro lisans etkinleştirme sorunlarına yönelik herkesin buradan gerekli yardımları kolayca alabilmesi şansı bulunuyor. Sorun her ne ise çok kısa süreler içerisinde bir çözüme kavuşturulabiliyor.

Windows 10 Pro Lisans İadesi Mümkün mü?

Premium Lisans sitesinde Windows 10 Pro lisans anahtarlarının alımına bağlı olarak iade işlemlerine onay verilmiyor. Çünkü bu site tüm lisans anahtarlarını en orijinal halleriyle müşterilerine sunuyor.

Bu bakımdan ancak ciddi bir sorun olması dışında iadeler kabul edilmiyor. Eğer lisansla ilgili bir soru varsa ve görüntülü şekilde ispatlanırsa bu çerçevede iadeler onay alabiliyor.

Windows 10 Lisans Uygun Fiyatları 

Premium Lisans sitesi üzerinde oldukça uygun fiyatlar üzerinden kullanıcılar ilgili lisans anahtarlarını temin edebiliyorlar.

Windows 10 Pro lisans fiyat oranı kapsamında bu sitede %98’lik bir indirim olanağına yer veriliyor. En tasarruflu şekilde ve ayrıca tamamen orijinal olarak bu lisansların bu siteden alınması mümkün oluyor.

Merhaba, ben Emirhan. Günlük hayatınızda işinize yarayacak her türlü bilgiye ulaşmanız için vakit buldukça paylaşımlar yapıyorum. Umarım sizlere bir faydam dokunmuştur.

0 Yorumlar: