Reklam
Finans

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Reklam
Birçok insan nasıl ve ne şekilde kolay para kazanabileceklerini araştırmaktadırlar. Kimileri, internetten para kazanma, kimileri,evde para kazanma, kimileri de uygulamalar üzerinden para nasıl kazanılacağı konusunda araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Sizin için para kazandıran mobil uygulamaları derledik.

 

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Gün içinde telefonda vakit geçiriyoruz. Bu vakti para kazanmak için de harcayabiliriz. Sizlere tanıtacağımız uygulamalar sayesinde telefonunuzdan veya tabletinizden para kazanabileceksiniz. En çok para kazandıran uygulamalar hakkında bilgi vereceğiz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda IOS ve Android uygulamalarda para kazanabileceğiniz uygulamalar aşağıda belirtilmiştir.

Oyna Kazan

 

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Oyna kazan oyunu, bir bilgi yarışması oyunudur. Her soruya doğru cevap verdikçe belirlenen ödül miktarına daha çok yaklaşıyorsunuz demektedir. Peki oyna kazan nasıl oynanılır? Bu oyunu oynamak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra üye olarak yarışma saatini beklemeye başlayabilirsiniz. Oyna kazan oynamadan önce yarışmanın düzenleneceği saatler sizin tarafınıza telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

Reklam

Kim milyoner olmak ister yarışmasına çok benzemektedir. Cevap verme süreniz 10 saniyedir. Bu süre içerisinde soruya cevap verememe veya doğru cevap vermeme durumlarında yarışma sizin için bitmiş olacaktır. Bir sonraki yarışma için beklemek zorunda kalacaksınız.

Letgo

 

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Bu uygulama daha çok ürün ve hizmet satmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Letgo uygulamasıyla istediğiniz ürün ve hizmeti satabiliyorsunuz. Çoğunlukla 2. El ürünler satışı ve alımı gerçekleşmektedir. Çok güzel ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olmasından dolayı herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Google Ödüllü Anketler

 

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Google tarafından sunulan anketlere katılarak para kazanabilirsiniz. Para nasıl kazanabilirim? Para kazanmak için size sunulacak anketlere cevap vermeniz gerekmektedir. Örnek olarak gösterilmek gerekirse; size sunulacak anket sorularında ‘en güzel elbise hangisi’ gibi sorulara cevap vermeniz yeterlidir. Bunun için yapmanız gereken Uygulamayı buradan ücretsiz olarak  indirip google ödüllü anketleri doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yandex Toloka

 

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar 2020

Yandex toloka daha çok bir görev uygulamasıdır. Size vermiş olduğu görevleri eksiksiz yapmanız sonucunda para kazanabilirsiniz. Yandex toloka diğer uygulamalara istinaden daha çok para kazandırıyor. Para kazanmaya başlamak için vermiş olduğumuz iOS ve Android versiyonlarını link aracılığıyla indirebilir ve para kazanmaya başlayabilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu