Bileceksin

Makale Yazarak Para Kazanmak

 

 
İnternet artık gelir kapısı ve iş sahası haline geldi.Artık insanlar İnternet üzerinden nasıl para kazanacağını araştırmakta.İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinden biri de makale yazarlığı dır.

Peki makale yazarak para kazanmak mümkün mü?

Evet pekala mümkün.Ama ilk başta çok para kazanmak amacıyla yapmayacaksınız.Zaman ve sabır gerektiren bir iş.

makale yazarak nasıl para kazanılır?

İnternet üzerinde hazır makale satan siteler var,Bu siteler sattıkları makaleleri yazdırarak temin ediyorlar.Bu tür sitelere başvurarak,yazar olabilir,Pekala yazılarınızı satabilirsiniz.Tabi bu sitelerin vereceği ücretler oldukça düşük miktarda dır.Yeteneğinize güveniyor.Günde 3-4 tane 300-400 kelimelik yazı teslim ederim diyorsanız.Sürekli bir yazma temposuna ayak uydurabilirim diyorsanız.Kazancınız çok yüksek olmasa da biraz daha tatmin edici olur.

İkinci yöntem sosyal medya gruplarında makale yazdırmak için kişiler ve yazarlar mevcut.Bu ortamlara girip sosyalleşir iseniz,kendinizi tanıtırsanız sipariş alıp,biraz daha yüksek fiyata satabilirsiniz.

Sosyal medyayı etkili kullanarak,hatta kendi blog veya web sitenizi açarak yazılarınızı buradan pazarlayabilir,zamanla firmaların ürün tanıtım ve inceleme yazılarını da alabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanma da temel esaslar,özgün içerik,devamlı üretkenlik ve küçük kazançlarla bir yerden başlayıp,kendinizi aranan bir yazar haline getirmektir.Çalışmalarınızı zamana yaydığınızda,disiplinli ve sürekli çalıştığınızda,başarı sizinledir.Önemli olan sadece bir yerden başlamaktır.Sabretmektir.En başta çok kazanç beklememektir.

Düşüncelerimi yazıya dökmek de ustayım diyorsanız;Buyrun bir yerlerden başlayın..Başarılar..

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu