Finans

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı günümüzde olmazsa olmazlardan ancak çoğu kredi kartı aidat adı altında ücret alıyor. Aidatsız kredi kartı veren banka var mıdır? Tabii ki var. Bu konumuzda size Aidatsız kredi kartı veren bankaları listeleyeceğiz.

 

2019 Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar;

 

2019 Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar içerisinde kimileri kullanıcılarına sunduğu kredi kartları için çeşitli masraflar almaktayken, kimileri ise kullanıcılarının kendi bankalarıyla çalışmaları şartıyla aidat, masraf, işlem masrafı gibi giderleri almamaktadır. Bu noktada da kullanıcı olarak sizlerin bu tarz imkan sunan bankalar üzerinden bir kredi kartı çıkarma durumunuz mümkün olabilir. Adiatsız kredi kartı veren bankalar kapsamında da sizlere bu tarz imkanları sunan önemli finans kuruluşları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Bu sayede de sizler çıkarmak istediğiniz kredi kartlarınıza herhangi bir aidat ödeme zorunluluğu yaşamaz, daha nitelikli bir nakit işleyişi üzerinden mevcut alışverişlerinizi sürdürme şansı elde edebilirsiniz.

 

İş Bankası / Maksimum Aidatsız Kart

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan İş Bankası’nın sunmuş olduğu Maksimum Aidatsız Kart ürünü maxi puan kazandırma ve taksitli alışveriş yapma ayrıcalıkları sağlamaktadır. Aynı zamanda bankamatik kartı özelliği de taşımakta olan bu oluşum sayesinde sizler aidat ödeme derdine maruz kalmadan kredi kartı kullanma şansı bulacaksınız. Üstelik Maksimum aidatsız kartınız olduğu zaman sizler hediye ürün, indirim uygulamaları ve ilave Maxi puan gibi birçok avantajlı kampanya ile detaydan da yararlanma şansı bulacaksınız. Bu sayede hem nitelikli, hem de işlevselliği güçlü bir kredi kartı düzeni elde etmeniz mümkün hale gelirdi.

Akbank / AxesFree

Akbank’ın AxesFree kartı sayesinde işyerlerinizde chip para imkanlarından yararlanma şansınız bulunmaktadır. Taksitlendirme imkanı da sunmakta olan Akbank AxesFree, belli başlı dönemlerde sunduğu kampanyalar sayesinde de kullanıcıların aidatsız bir şekilde kredi kartı imkanlarından yararlanmalarını sağlamaktadır. Bu noktada da AxesFree’nin sunduğu tarifeler içerisinde alışveriş fırsatları, sigorta ve nakit çözümler de en ön planda yer almaktadır.

Garanti Bankası / Bonus Flexi

Günlük kart ücreti ödemeden alışveriş yapma imkanı tanımakta olan Bonus Flexi, Garanti Bankası’nın müşterileri için sunduğu en ayrıcalıklı ürünlerinden birisi olmaktadır. Flexi’nin temel özelliği de zaten bol bol bonus kampanyalarıyla kendisini güncel tutmasıdır. Bu da harcamalara bağlı olarak sürekli bonus kazanma fırsatını mümkün hale getirmektedir.

Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası’nun sunmuş olduğu World Eko Kart, yıllık kart ücreti istememektedir. Böyle bir zorunluluk yerine çeşitli kampanyalarla işleyişini güçlendirmekte olan World Eko, temassız özelliği sayesinde de işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ayrıca yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde de World puan biriktirme şansı da bulmuş olacaksınız.

Finansbank / FixCard

FixCard, kart aidatı olmadan yurt içi ve yurt dışı içerisinde hızlı alışveriş imkanı tanımaktadır. Üstelik bu kampanyalardan yararlanırken yıllık kart ücreti ödeme durumu da olmamaktadır. Advantage Nakit Puan sistemiyle farklı özellikleri de elinde bulunduran FixCard ile avantajlı bir konum elde etmeniz mümkün olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu