Finans

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosu, bazı bankalar tarafından talep edilen, kredi başvurusu sırasında kişinin gelir dengesini anlamak amacıyla talep edilen bir belgedir. Maaş bordrosu sayesinde bankalar kişinin aylık gelirini tespit ederek, gelecek dönemde yapacakları ödemeleri de analiz ederler. Ancak bazı durumlarda gelir belgesi ibraz etmek zor olabilir veya maaş bordrosu olmadığından bankanın bu talebi yerine getirilemeyebilir. Bu sebeple de banka müşterileri daha çok maaş bordrosuz kredi veren bankaları tercih ederek, işlemlerini herhangi bir belgeye gerek kalmadan halletmeye çalışırlar. Eğer siz de maaş bordrosu olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgi almak istiyorsanız, yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi

Maaş bordrosu istemeden ihtiyaç kredisi veren bankalar, düşük faizlerle 60 aya varan ihtiyaç kredisi vermektedir. Siz de internet şubesini aktif kullanan ve internete özel kredi veren bankalara hemen kredi başvurusu yaparak hiçbir kefil talebi olmadan kredi çekebilirsiniz. Bu bankalar internet şubelerinin müşteri potansiyelini arttırmak için belgesiz kredi vermektedir. Belgesiz kredi verilirken öncelikle kişinin geçmiş ödemeleri, kredi notu, kredi sicili gibi bilgiler de incelenmektedir. Banka kredi onay sürecinde KKB sisteminde kişinin sicilini incelemekte ve kredi başvurusunu buna göre sonuçlandırmaktadır. Aşağıda yer alan adreslere tıklayarak siz de internet şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 
 
Banka
Belge Talebi
Kredi Üst Miktarı
İstemiyor
 50.000  TL
CEPTETEB
İstemiyor
 50.000  TL
Enpara
İstenmiyor
 40.000  TL
Odeabank
İsteyebilir
 60.000  TL
ING Bank
İsteyebilir
 50.000  TL

 

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Normal şartlarda SGK’lı olarak çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadan kredi çekebilmeleri için kefil göstermeleri banka tarafından istenebilir. Kefilin yanı sıra ek gelir belgesi (kira geliri, mevduat geliri gibi) de talep edilebileceği gibi, teminat (taşınmaz) da banka tarafından kredi karşılığında istenebilmektedir. Siz de bu şartları tamamlayarak bu sayfada bulunan bankalardan belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Maaş Bordrosuz Kredi Kampanyası

Garanti Bankası, gücüne güç katarak dünyaca ünlü banka kuruluşu ile birleşerek, Türkiye’de artık Garanti BBVA olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu sebeple de piyasaya hakim konumunu koruyarak, müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Sizler de Garanti BBVA müşterisi olabilir, kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
Garanti BBVA’nın maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları %2,19 ve %2,43arasında değişiklik göstermektedir. Bu oranlar kredi başvurusu yapan kişinin kredi notundan tutun da, çekeceğiniz kredi tutarına kadar etkilenebilecek oranlardır. Bu sebeple öncelikle sorgulama yapmalı, faiz oranlarını net olarak almalısınız.

Türkiye İş Bankası Maaş Bordrosu Olmadan Kredi

Türkiye İş Bankası‘da yine müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve dijital bankacılık konusunda bir çok adım atan, hemen hemen her yerde üye iş yeri bulunan bir bankadır. Durum böyle olunca, kredi kullanacak bireylerde sıklıkla iş bankasını tercih edebiliyor.
Türkiye İş Bankası’nda 40.000 TL’ye kadar olan bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı İnternet Bankacılığı üzerinden veya SMS kanalı ile yapabiliyor, 40.000 TL’ye kadar olan tutarlar için ise %2.30 faiz oranı ödüyorsunuz. Yine diğer bankamızda olduğu gibi İş Bankası’nda da faiz oranları kişilerin kredi notuna göre değişebiliyor.

Akbank Bordrosuz İhtiyaç Kredisi 2019

Akbank’ta maaş bordrosu olmadan kredi veren bankalardan bir tanesidir. Eğer Akbank ile çalışıyorsanız, bu bankayı tercih ederek hızlıca dijital kredi kullanabilirsiniz. Gerek İnternet bankacılığı, gerekse de SMS üzerinden rahatlıkla başvuru yapabiliyorsunuz.
Akbank sigortalı ve sigortasız olan kişiler için ayrı ayrı faiz oranı belirlemiştir. Bu sebeple ister maaş bordrosu talep etsin, ister etmesin her halükarda farklı faiz oranları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Akbank’ın uygulamış olduğu güncel faiz oranları ise şöyle;
  • Sigortalı bireyler için faiz oranı: %2.37
  • Sigortasız bireyler için faiz oranı: %2.47

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu