Finans

Sigortasız işçiye kredi veren bankalar

Herhangi bir finans ihtiyacında, çoğu bireyin ilk başvuracağı yer olan bankalar, her bireye uygun ve her çeşit kredi olanağı ile kişiye oldukça avantaj ve ekonomik rahatlık sağlayan finansal bir ortam sunmaktadır. Fakat kredi alabilmek için her bankanın, bankadan bankaya değişebilmekle birlikte, belli başlı bazı kriterleri bulunmaktadır. Genellikle kredi alacak kişinin sigortasının olma gerekliliği kriteri ise karşılaşılan ilk kriter konumundadır. Kişinin öğrenci, ev hanımı veya herhangi bir sigortasız işte çalışan bir birey olması ve krediye ihtiyaç duyması halinde, sigortalı kişiye göre kredi kullanma durumu biraz daha karışık hale gelerek mümkün olabilmektedir.
Özellikle her yeni yılda çoğu zaman her banka her türden, düşük faizli ve esnek şartlara sahip kredi kampanyaları oluşturmaktadır. Böylelikle bankalar arası rekabet meydana gelmekte ve bu durum birçok ihtiyaç sahibi için karşı konulamaz fırsatlar oluşturmaktadır.

Sigortasız Nasıl Kredi Verilir?

Sigortası veya herhangi bir sosyal güvencesi olmayan kişilerin kredi kullanabilmesi gelirini belgeleyerek bankaya kredi başvurusu yapması ile mümkün olabilmektedir. Ayrıca kredi için kişinin banka (kredi) notunun yüksek olması gerekmektedir. Günümüzde, önceki yıllara göre sayıları gitgide azalmakla birlikte hala bazı bankalar düşük meblağlarda olmak şartıyla kişinin gelir belgesiz kredi kullanmasına da olanak sağlamaktadır.

Sigortasız İşçiye Kredi Veren Bankalar

-Odeabank Nakit Kredi
-INGBank Mini Kredi
-Akbank Şubeye Gitmeden Acil Kredi
-Denizbank Hoş geldin Kredisi
-TEB, CEPTETEB İhtiyaç Kredisi
-Garanti Bankası 25 Bin Limitli İhtiyaç Kredisi
-QNB Finansbank Hazır Kredi
-Şekerbank
-Garanti Bankası
Sigortasız Kredi İçin Gelir Belgesi Gerekli Olmayan Bankalar
-Odeabank
-Denizbank
-Akbank
-Halk Bankası
-İş Bankası
-Yapı Kredi Bankası
-QNB Bankası
-Ziraat Bankası
-Vakıfbank

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu