Gizlilik Politikası


Sitemiz, ziyaretçilerimizin ve hizmet kullanıcılarımızın gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Bu gizlilik politikası, kişisel verileri işleme amaçlarını ve yöntemlerini belirlediğimiz durumlarda, yani bir veri denetleyicisi olarak hareket ettiğimiz durumlarda geçerlidir.

Web sitemiz, gizlilik kontrolleri sağlayarak kişisel verilerinizi nasıl işleyeceğimizi etkileyen bir yapıya sahiptir. Bu gizlilik kontrollerini kullanarak, kişisel verilerinizin nasıl toplandığını, paylaşıldığını ve yayınlandığını sınırlayabilirsiniz.

Sitemizde tanımlama bilgileri kullanılmaktadır. İlk defa sitemizi ziyaret ettiğinizde, çerez kullanımımıza izin verip vermediğinizi belirlemek amacıyla Gizlilik Politikamız çerçevesinde size bir izin talebinde bulunacağız. Bu sayede sitemizdeki çerez kullanımını kontrol etme imkanını sizlere sunmaktayız.

İşlenen Kişisel Veriler


Sizden aldığımız verileri işleyebiliriz; bu veriler adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, posta adresiniz ve/veya sosyal medya hesap tanımlayıcılarınız gibi iletişim kurmamızı sağlayan bilgileri içerebilir.

Web sitemizdeki kullanıcı hesabınızla ilgili verileri işleyebiliriz. Bu veriler, hesap tanımlayıcınız, adınız, e-posta adresiniz, işletme adınız, hesap oluşturma ve değiştirme tarihleriniz, web sitesi ayarlarınız ve pazarlama tercihleriniz gibi bilgileri içerebilir.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz mal ve/veya hizmet satın alımları dahil işlemlerle ilgili bilgileri işleyebiliriz. Bu veriler, adınız, iletişim bilgileriniz, ödeme kartı bilgileriniz veya diğer ödeme ayrıntılarınız ve işlem ayrıntıları gibi bilgileri içerebilir.

Sitemizi ve hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili verileri işleyebiliriz. Bu kullanım verileri, IP adresiniz, coğrafi konumunuz, tarayıcı türünüz ve sürümünüz, işletim sisteminiz, yönlendirme kaynağınız, ziyaret süreniz, sayfa görünümleriniz, web sitesi gezinme yollarınız gibi bilgileri içerebilir. Ayrıca hizmet kullanımınızın zamanlaması, sıklığı ve kalıbı hakkında bilgileri içerebilir.

E-postalarımıza veya bültenlerimize abone olurken verdiğiniz ad ve e-posta adresi gibi bilgileri işleyebiliriz. Kullanıcı adınız, profil resminiz ve gönderinizin içeriği gibi bilgileri içeren içerikleri sitemizde internette paylaşmak amacıyla gönderdiğiniz bilgileri işleyebiliriz.

Sitemiz veya e-posta yoluyla gönderdiğiniz iletişim içerikleri ve üst veriler dahil her türlü iletişim içeriğini işleyebiliriz. Bize gönderdiğiniz diğer kişisel bilgileri de işleyebiliriz.