Teknoloji

En İyi Ücretsiz VPN Servisleri

Ücretsiz VPN’ler bizlerin sitelerde rahat ve özgürce dolaşmasını sağlamak için kurulan programlardır. VPN servisleri ücretli ve ücretsiz olarak Google Play’de ve WEB’te mevcuttur. Bizler bu yazımızda sizler için yüzlerce VPN arasından en kaliteli VPN servislerini seçerek sizlere sunmak istedik.

 

 

VPN Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaliteden söz etmişken bileceğiniz üzere VPN servisleri bir hafta civarı ücretsiz deneme sürümü ardından Premium sürüme geçiş için ücret talep etmekte. Bu programları yapan kişiler bu yolla emeklerinin karşılıklarını istemektedir.

Fakat bunun yanında ücretsiz VPN’ler de var ve bu kişiler nasıl para kazanıyor veya neden ücretsiz VPN sağlıyorlar çıkarları nedir? VPN kullanırken nelere dikkat etmeliyim? Bu sorular akla geliyor. Hiçbir şey parasız olmadığı gibi her şeyin bir bedeli de vardır. VPN’ler özel kodlamalı ip değiştiriciler oldukları için mutlaka içerilerinde kötü yazılımlar olmakta. Bununla birlikte kötü içerikli zırt pırt çıkan reklamlarda cabası. Onlarda o şekilde almakta emeklerini ne kadar mantıklı bilinmez. Dikkatli olunması konusunda hemfikir olmamız gerek. Özellikle tanımadığınız adını dahi duymadığınız VPN’leri yükleyip deneme içerisine girişmemenizi öneriyoruz. Bunu yazımızda belirtirken biz bu uçsuz VPN servislerinden birtakımını eledik.

Ziyaretçilerimize sağlam güvenilir, hızlı bir akış sürdürebildikleri, iyi seviyelere ulaşmış, kendini kanıtlamış, ücretsiz VPN servislerini bulduk. Dilediğinizi Google’da aratarak indirip kullanabilirsiniz.

Kaliteli Ücretsiz VPN Programları

1. NordVPN: Kısa yola gidiyorsanız veya kısa zamanlı kullanacaksanız işinizi tam manasıyla görebilecek bir programdır.

2. Hotspot Shield: Son derece hızlı, kullanışlı, bir o kadarda yaygın kullanımda olan bir Vpn’dir.

3. Windscribe:
İnternet yayınlarını seviyorsanız ve arabelleğe almayı beklemekte sakınca görmüyorsanız ideal vir VPN’dir.

4. hide.me: İndirmeler için VPN’e ihtiyacınız yoksa iyi bir seçimdir.

5. Proton: Sınırsız veri içeren güvenli bir VPN’dir Fakat Warez program indirmeye izin vermez.

6. Opera: Harika ücretsiz bir VPN’dir, ama sadece tarayıcıda çalışır.

7. TunnelBear:
Güvenlik bilincine sahipseniz ve çok fazla veriye ihtiyacınız yoksa sağlam bir seçimdir

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu