Teknoloji

iPhone Müzik İndirme Programı

iPhone kullanıcıları için müzik indirmek biraz zahmetli bir hal alıyor. Ücretli uygulama kullanmak istemeyenler ücretsiz müzik indirme uygulamalarına yöneliyor. Bir iPhone kullanıcı olarak sizlere önereceğim müzik indirme programı ücretsizler arasıda en iyisi olabilir. Kendim de kullandığım için tavsiye ediyorum.

 

musica ios iphone

En İyi iPhone Müzik İndirme Programı : Musica

Şunu söylemeliyim ki bu tür bedava müzik hizmeti veren uygulamalar bir süre sonra App Store’den kalkıyor. O yüzden hemen indirseniz iyi olur. Program basit ve kullanışlı. Ayrıca en önemli özellik olan müzikleri çevrimdışı dinleyebilme özelliğini barındırıyor. Reklamlar çok yok demiştim ve yokta ancak müzik indirmeyecekseniz interneti kapayıp müzik dinlemekte fayda var bu şekilde reklamları sıfıra indiriyorsunuz. Ayrıca eğer internete bağlı iken programa girdiyseniz internetinizi kapadıktan sonra uygulamayı da kapayıp yeniden açın. Bazen reklamlar kalabiliyor. Niye bu kadar reklam ile ilgili konuştu diye korkmayın. Uygulamayı indirdikten sonra reklamların çok az olduğunu göreceksiniz. iPhone müzik indirme programı olan Musica’nın içeriği ise şöyle;

1- Keşfet Sekmesi
Bu sekme yeni müzikler keşfedebilmeniz için yapılmış. Ülkelere göre popüler müzikleri bulabilir ya da size hitap eden müzik türünü seçip o türdeki popüler müzikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın çalma listeleri de mevcut. Yani istemediğiniz kadar kategoride istemediğiniz kadar müziği keşfedebilirsiniz.

2- Arama Sekmesi
Bu sekme adından da anlaşılacağı gibi her müzik indirme uygulamasında bulunan ve istediğiniz bir müziği arayıp indirmenizi sağlayan sekme. Çok farklı türlerde bir çok müzik aratmama rağmen bulamadığım müzik olmadı. Sizde iPhone müzik indirme programı olan Musica’ yı indirerek istediğiniz müziği çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

3- Kitaplık Sekmesi
Bu sekme en fazla kullanacağınız sekme çünkü indirdiğiniz müzikleri dinlemek için bu sekmeyi kullanacaksınız. Şarkıların hepsini görebilir ayrıca en çok çalınan son çalınan müziklerinize de göz atabilirsiniz.

4- Ayarlar Sekmesi
Bu sekme ise uygulamayı daha kullanışlı hale getirecek ayarları içerir. Temayı koyu yapabilirsiniz. Uyku zamanlayıcısını ayarlayabilirsiniz veya çalma listeleri düzenleyip bu listeleri paylaşabilirsiniz.

Uyarı !!!
Uygulamada müzik sınırlaması vardır. İstediğiniz kadar müzik indirmek ve reklamları tamamen kaldırmak isterseniz pro sürüme geçmeniz gerekmektedir. Lakin şunu belirtmekte fayda var uygulamanın pro sürümünü 1 ay ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonradan aylık 62TL ödemek zorundasınız. Ancak çok farklı müzikler dinleyen biri değilseniz pro sürümüne gerek yok. Uygulamanın müzik limiti 31’dir. 31 müzikten sonra ya bazı müziklerinizi silmek ya da pro sürümüne geçmek zorundasınız. Programı indirmek için App Store’a musica diye aratırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu