Teknoloji

Whatsapp Tema Değiştirme Özelliği

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp kendini güncellemeye ve yenilemeye devam ediyor. Whatsapp’a gelecek güncellemeleri araştıran ve paylaşan WaBetaInfo kullanıcısı Whatsapp için yeni bir güncellemeden söz etti. Bu güncellemeye göre artık whatsapp temalarınızı değiştirebileceksiniz.

 

whatsapp tema değiştirme güncellemesi

 

Whatsapp Tema Değiştirme

Bu Whatsapp takipçisine göre uygulamaya yakın zaman içinde tema değiştirme özelliği gelecek. Kişi bu yeni özellikleri beta versiyonunda ya da beta versiyonu kodlarında buluyor. Kimse farketmeden önce ortaya çıkarıyor. Ya da Whatsapp’ın içinden bilgi alıyor. Bilemiyoruz.

Tema değiştirme konusuyla ilgili şimdilik çok fazla detay yok. Whatsapp’ını özelleştirmek için şimdilik mesajın arka planını değiştirme imkanımız var. Kodlarıyla oynanmış Whatsapp PLus ve benzeri güvenli olmayan uygulamalarda değişik stiller görmek mümkün. Yakın zaman içinde Whatsapp, bunu resmi olarak yapabilir.

Eğer bu özellik gelirse, nasıl insanlar emoji yapabiliyorsa kendi temalarını da yapabilecektir. Bakalım Whatsapp tema değiştirme özelliği ne zaman gelecek?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu