Yaşam

Burçların Baskın Özellikleri

Her insana kimlik kazandıran burçlar, tarihte olduğu gibi astroloji modern çağda da birçok yönden merak konusu haline gelmiştir. İnsanları genelde günlük hayatımızda burçlar ve uyumlarıyla kategorize ederiz. İşte baskın yönleriyle burçlar;
Koç;
Bu burç insanları genellikle sabrı az, öfkeli gözüken ama aslında aktif, çılgın ve eğlencelidirler.
Boğa;
Bu burç insanı rahatına oldukça düşkündür. Kin tutmayan, cesaretli, yaratıcı, lükse düşkün ve çekici. Değer verdiği insanlar için her türlü fedakarlığı yapabilir.
İkizler;
Çift karakterli gibi görünen ama aslında; iki karakterli olmayan aktif, çok hareketli ve eğlenceli tiplerdir ikizler.
Yengeç;
Evcimen görünürler fakat bu insanlar oldukça sosyal, gezmeyi seven, hassas, duygusal, kinci, kıskanç ve alınganlar yapıya sahip insanlardır.
Aslan;
Liderlik vasfı çok yüksek, cesaretli, asabi, hareketli ve ateşli bir yapıya sahiptir aslan burcu insanı.
Başak;
Başaklar çalışkan, üretken, yaratıcı, güvenilir, titiz, detaycı, gizemli ve becerikli yapıda kişilikler olup her zaman gülümseyen insanlardır.
Terazi;
Adı üstünde! Dengelidirler teraziler, karşılarındaki insana daima aynı mesafede olurlar aynı zamanda da çapkın, hayatı ciddiye almayan insanlardır. Fakat dengesini huzura kavuşmak için arayan tiplerdir.
Akrep;
Tutkuludurlar akrepler ancak, bu tutku kimseden kopamayacağı anlamına gelmez. Her an çekip gidebilirler. Ayrıca kin tutan, çok kıskanç, fazlaca kırılgan, bunlarla çelişen hoşgörülü, alımlı ve çekici tavra sahiptirler.
Yay;
Oldukça çapkın, hareketli, asabi, çılgın, eğlenceli ve renkli bir kişiliğe sahiptirler. Ayrıca aşık olunacak en nadir insanlardandır bu burcun insanları…
Oğlak;
Çalışkan, hırslı, güvenilir ve becerikli karakterdedirler oğlak burcu insanı…
Kova;
Kinci, yaratıcı, güvenilir, dikkatli ve beceriklidirler. Ayrıca herkes için yardıma koşarlar ama ilk önce kendini önemserler. Çok iyi birer dinleyicilerdir.
Balık;
Aşırı duygusal, kırılgan, hoşgörülü ve çekici yönleri en baskındır
.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu